O nas

BROKER RYNKU SZKOLEŃ i DORADZTWA NR 1 W POLSCE

Od 20 lat wspieramy rozwój rynku szkoleń i doradztwa w Polsce.

Współpraca z ponad 300 firmami szkoleniowymi w Polsce i Europie pozwala na prezentację najlepszych dla naszych klientów rozwiązań szkoleniowo – doradczych.

Misją naszej firmy jest skuteczne i efektywne wspieranie naszych klientów w ich rozwoju zawodowym i osobistym, poprzez dobór optymalnych rozwiązań edukacyjnych.

Zadowolenie klienta jest dla nas priorytetowe, dlatego też dokładamy wszelkich starań, by jak najlepiej spełniać Państwa oczekiwania i potrzeby.

Tworzymy grupę wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych konsultantów i trenerów – praktyków, których łączy przede wszystkim prawdziwa pasja wykonywania zawodu a dobro naszego klienta oraz współpracujących z nami firm szkoleniowych i doradczych stoi na pierwszym miejscu!

Nasza historia

Pod koniec lat 90 poprzedniego stulecia zorganizowaliśmy  ponad 50 studyjnych (tematycznych) wyjazdów zagranicznych do zakładów znajdujących się na terenie zachodu Europy oraz w USA. W ten sposób polscy przedsiębiorcy zdobywali doświadczenia w tworzeniu polskiego biznesu i rozwiązań w swoich zakładach. Korzystaliśmy wówczas z „najlepszych doświadczeń najlepszych”. Był to początek usług doradczych i szkoleniowych w Polsce, gdzie nie było zbyt wielu polskich (z własnym doświadczeniem) konsultantów, trenerów, coachów.

Na przełomie wieku w latach 1998 – 2005 roku zorganizowaliśmy najwięcej w Polsce imprez konferencyjnych, targowych, megaseminariów oraz szkoleń rozwijających umiejętności menedżerskie. Korzystaliśmy wówczas z zaproszonych gości zagranicznych oraz menedżerów z polskim doświadczeniem.

1998 – pierwsze w Polsce „I Międzynarodowe Targi Firm Szkoleniowych i Doradczych – EXPO TRAINING & CONSULTING 98” (60 wystawców)
1999 – „II Międzynarodowe Targi Firm Szkoleniowych i Doradczych – EXPO TRAINING & CONSULTING 99” (80 wystawców)
1999 – 2009 – dziesięć edycji konferencji „Zarządzanie procesami produkcji”
1999 – „Targi Jakości – EXPO QUALITY 99”
2000 – „Targi Jakości – EXPO QUALITY 2000”
2000 – „III Międzynarodowe Targi Firm Szkoleniowych i Doradczych 2000” PKiN – Pałac Kultury i Nauki.(150 wystawców) Megaseminarium: „Warsztat Menedżera – Lidera XXI w.” – Sala Kongresowa PKiN – (2000 osób)
2000 – 2005 – Pięć edycji „Targów Obiektów i Usług Konferencyjnych – Business Tourism Forum”
2001 – „II Megaseminarium: „Warsztat Menedżera – Lidera XXI w.”
2001 – „Megaseminarium – Power Cash – Finanse Osobiste”
2001 – 2002 – dwie edycje Megaseminarium „Zarządzanie wiedzą” (450 osób)
2002 – 2005 – trzy edycje w Polsce kongresu „najlepszych sprzedawców na świecie – MDRT – Million Dollar Round Table” (600 osób)
1998 – 2008 – dziesięć edycji konferencji „Zarządzanie szkoleniami Training 98 – Training 2008”
2000 – 2010 – dziesięć edycji konferencji: „Zarządzanie Sprzedażą”, „Zarządzanie biurem”, „Zarządzanie finansami”, Zrządzanie procesami logistycznymi”

Od 2005 roku specjalizujemy się (przy udziale polskich i europejskich firm szkoleniowych i doradczych) w doradztwie i indywidualnych szkoleniach dla firm. Dostęp do internetu, a w związku z tym większy i szybszy dostęp do wiedzy spowodował, iż duże projekty targowe i konferencyjne nie miały już racji bytu. Polscy menedżerowie oczekiwali już specjalistycznej wiedzy i doradztwa dostosowanego do indywidualnych potrzeb. Od tego czasu specjalizujemy się w doradztwie i szkoleniach w obszarach prac każdego menedżera.

Po wejściu Polski do Unii Europejskiej nastał kolejny czas zmian. Fundusze unijne na rozwój kadry w przedsiębiorstwach spowodował, iż powstał popyt na wiedzę dotyczącą pozyskiwania funduszy unijnych. Zorganizowaliśmy wówczas (2002 – 2007) ponad 10 edycji kongresów, konferencji i warsztatów w tym zakresie, współpracując na najlepszymi instytucjami i organizacjami europejskimi w tym zakresie.

Przy udziale firm szkoleniowych i ich rozwiązań organizujemy szkolenia tematyczne dla menedżerów i pracowników następujących działów: Sprzedaż, Kadry, Finanse, Obsługa Klienta, Produkcja, Logistyka, Marketing, Zakupy, Biuro. Organizujemy również szkolenia podwyższające umiejętności menedżerskie. Należą do nich szkolenia w zakresie zarządzania personelem a w szczególności: Motywowanie, Budowanie Zespołów, Komunikacja interpersonalna, Rozwiązywanie konfliktów, Style kierowania.

Do chwili obecnej z naszych usług skorzystało ponad 150 000 polskich pracowników. Każdego roku ponad 2.000 osób pogłębia swoja wiedzę na naszych szkoleniach bądź uczestniczy w projektach doradczych.

Zapraszamy do współpracy

Nasi Klienci